Máte dotaz? Volejte +420 734 839 657 nebo +420 222 949 040  

PhoneDoktor.cz - 7 životů pro váš iPhone
iPad servis
Upgrade software, firmware
Vytopený iPad? Nic není ztraceno

iPad servis 

Naprostou většinu hardwarových oprav provádíme na počkání nebo do druhého dne výměnou příslušného dílu. Pokud není závada zřejmá, provedeme diagnostiku a určíme rozsah poškození. Používáme pouze kvalitní servisní díly a originální LCD, které máme skladem v dostatečném množství (touchscreen, displej, baterie, zadní kryt).

Upgrade software, firmware

Softwarové opravy obvykle trvají zhruba 2-3 hodiny. Před softwarovou úpravou doporučujeme iPad zazálohovat, u některých softwarových zásahů dojde k přehrání (vymazání) dat. Jsme samozřejmě také schopni zazálohovat Vaše fotografie na Vámi donesené externí médium. Doba závisí na objemu zálohovaných dat.

Vytopený iPad? Nic není ztraceno

Vytopený iPad k nám přineste co nejdříve! iPad se snažte pokud možno vypnout, znovu jej nezapínejte, nenabíjejte! Při dodržení daného postupu 9 z 10 vytopených iPadů zachráníme. Nejdříve diagnostikujeme rozsah poškození jednotlivých částí, poté Vám sdělíme cenu opravy. V mnoha případech stačí odstranit korozi naší unikátní technologií. Kompletní diagnostiku s opravou provádíme obvykle do 24 hodin od přijetí iPadu do servisu. 

„7 životů pro váš iPhone“

Špatné nálady z porouchaného iPhonu se zbavíte tak, že ho necháte opravit. Jste na správném místě, protože vrátit iPhone zpět do původního stavu, to je naše poslání. Rychle a kvalitně - mluví za nás činy, zkušenosti a stovky napravených škod.

Ordinační hodiny:


Po - Čt: 10:00 - 17:00
Pá: Zavřeno

Nad Štolou 18, 170 00 Praha 7

+420 734 839 657

+420 222 949 040

ordinace@phone-doktor.cz


www.facebook.com/PhoneDoktor.cz/

Instagram: phonedoktor.cz

Zajděte k nám na Letnou, rádi vám poradíme a postaráme se i o váš iPhone. Většinu oprav stihneme do půl hodiny, i méně. Výměna baterie pro Váš iPhone je hotová do 15 minut. Čekání Vám zpříjemníme kávou nebo čajem.

Náš servis to umí s iPhony všech generací, tedy od iPhone 2G až po poslední iPhone 12. Avšak ani další produkty značky Apple nám nejsou cizí. Poskytujeme i servis pro Váš MacBook či iPad. 

Facebook
Instagram @phonedoktor.cz

iTeaCoffee s.r.o.

IČ: 28417941


PhoneDoktor s.r.o.

IČ: 10675957

Tento web používá k poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním a používáním souborů cookies. Vice o podmínkách používání internetových stránek.

OK